קצת על הצוות שלנו

סיגל ואודט צוות מנצח עם תודעת שירות גבוהה, מקצועיות. שתי פייות שיגרמו לך להרגיש נוח עם גופך במקום שתרצי מיד לחזור אליו שוב ושוב על מנת למצוא פתרונות הלבשה תחתונה נוחים ואיכותיים

IMG-20170518-WA0008

הסיפור שלנו

נעים להכיר,

אנחנו אודט וסיגל בעלות הבוטיק הקסום SO Langerie בוטיק ההלבשה תחתונה

לאחר שעזבנו עבודה של שנים פתאום באמצע החיים, החלטנו להקים עסק אינטימי לנשים. בוטיק קסום בבית פרטי בלב המושבה קדימה שבשרון.
בוטיק ללבני נשים עם יחס אישי ומקצועי. מקום אינטימי שנותן מענה לבעייתיות של קנית הלבשה תחתונה שרוב הנשים נתקלת בה. הייחודיות שלנו היא להיות שם בשבילך אחת על אחת.
כל המוצרים שהן ביבוא אישי ובלעדי שלא תמצאו בחנויות אחרות, כל פריט נבחר בקפידה ונמדד על הגוף לפני הוספתו לקולקציה כדי לוודא שהבדים נעימים רכים ואיכותיים.
עולם ההלבשה התחתונה הוא מהמסעירים ביותר בתעשית האופנה, רק שהרבה נשים עוד לא הפנימו זאת.
אנחנו, סיגל ואודט שואפות להביא לתודעת הנשים את חשיבות ההלבשה התחתונה. ללמדן לאהוב ולשים דגש על הפריטים התחתונים שתורמים לא רק לנוחות ועיצוב הגוף, אלא גם להרגשה הטובה שלנו.
כל אישה ששומעת את שם המותגSO LINGERIE יכולה להעלות חיוך על שפתיה ולדעת שיש מקום שאפשר להגיע אליו להרגיש מלכה וייחודית ולמצוא שם את החלום הפרטי שלה.
כי מתי בעצם פינוק הפכה להיות מילה גסה ..?

היתרונות שלנו

התאמה למידות גדולות%
אווירה אינטימית%
מוצרים איכותיים%
מבחר דגמים ומידות%
שירות לקוחות%
logonfb1

SO lingerie חנות ללבני נשים ביבוא אישי חזיות,חזיות במידות גדולות, חזיות ספורט מקצועיות, תחתונים, בגדי ים, מחטבים, פיגמות, כותונות,הלבשה תחתונה לכלות ועוד. שלל פריטים מיוחדים ואיכותיים

ליצירת קשר

So Lingerie
השיטה 11, קדימה
מיקוד 6092000

סיגל מוטולה: 052-3631661
אודט לביא: 052-5888737
info@solingerie.co.il

שעות פתיחה

א', ב', ג', ד', ה' 09:00 - 20:00 בתאום מראש
ו' 09:00 - 13:00 בתאום מראש
התקשרו עכשיו
הוראות הגעה