קטלוג מחטבים

מחטבים מגיעים במגוון רחב של צורות, מידות, בדים וצבעים, אבל חשוב שנדע לבחור את המחטב הנכון עבור הגוף שלנו.

לא כל מחטב מתאים לכל גזרה, וכדי לבחור את המחטב בצורה הטובה והנכונה עבורך, הכנו לך את הטיפים החשובים ביותר לשים לב אליהם על מנת לבחירת המחטב האופטימלי עבורך.

מידה

מחטבים מגיעים במידות שונות מסיבה מסוימת. מחטב שיהיה במידה גדולה מדי, יאבד את המטרה לשמה הוא נועד, בעוד מחטב קטן מדי יהיה בראש ובראשונה לא נוח, ויותר חשוב מזה, המחטב יחתוך את הגוף שלך בצורה שלא תחמיא לך. כשאת מודדת מחטב, שימי לב שאת עדיין מסוגלת לנשום איתו, לשבת, להתנועע בחופשיות, אבל תוודאי שהוא משאיר את כל חלקי הגוף במקום. אישה שרוצה לטפל באיזור הישבן, לאו דווקא צריכה לקנות שמלה מחטבת. יכול להיות שהיא צריכה אכן להתמקד רק בתחתון מחטב, או אולי מכנסון מחטב. הכירי את הגוף שלך, תראי מה מרגיש לך נוח ומה פחות, ובצורה הזאת תתמקדי ברכישת המחטב המדויק.

מחטבים: לבישה נכונה

מחטב טוב צריך להיות צמוד מספיק כדי שהתחתון שאת לובשת לא יפריע לו להחמיא לך. ההמלצה שלנו היא פשוט ללבוש את המחטב ללא תחתון כלל (מומלץ לשים תחתונית) או עם תחתון גבוה (חוטיני או ללא תפר, לבחירתכן).

התאמת המחטב לבגד חיצוני

אם את רוכשת את המחטב כדי להתאים לבגד אחר, שמלה, טוניקה, חולצה או מכנס ספציפי, אנחנו לגמרי ממליצות להגיע עם הבגד הזה לחנות ולמדוד את המחטב יחד איתו. זה מועיל לך משתי סיבות – האחת, את יכולה לראות שהמחטב משתלב עם הבגד, לא מבצבץ ממקום שאינו אמור, נוח בשילוב עם הבגד, והסיבה השנייה היא לחסוך לעצמך זמן ומדידות מיותרות. תראי לנו את הבגד שאת רוצה ללבוש, ואנחנו נדע לייעץ מה יתאים עם זה בצורה הטובה ביותר.

בד נושם

אל תתפשרי על מחטב מבד שהוא פחות ממעולה. המחטב צמוד לך אקסטרה לגוף, תוודאי שאת בוחרת מחטב מבד נושם.

טיפ קטן מאיתנו…

כשאת לובשת מחטב, גם אם זאת שמלה או גופיה – תכניסי רגליים קודם. זה פחות מותח את המחטב.

אז מה אפשר להראות לך?